FORGOT YOUR DETAILS?

MASAŻ

Masaż twarzy – twarz jest wyjątkową częścią ciała, a także najwierniejszym zwierciadłem duszy. Wszystkie emocje, przeżycia i nasze doświadczenia pozostawiają na niej swój ślad. Masaż twarzy przynosi niezwykłe odprężenie i spokój. Jest podstawą manualnych zabiegów kosmetycznych, bowiem stanowi przygotowanie do pełniejszego, całościowego wchłaniania się preparatów w głąb skóry.

Masaż leczniczy kręgosłupa – masaż ten jest jednym z elementów wykorzystywanych w terapii kręgosłupa. Jego celem jest rozluźnienie mięśni i ulepszenie ich ukrwienia a także rozciągnięcie tkanki łącznej stawów. Masaż doskonale wspomaga pozbycie się bólu związanego z napięciem mięśni spowodowanym przez stres, przyczynia się do rozluźnienia i uczucia relaksu.

Masaż sportowy – masaż częściowy, który przyspiesza odnowę biologiczna po aktywności fizycznej (np. bóle mięśni, bóle stawów) tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu. Przygotowuje organizm do treningu, regeneruje po wysiłku fizycznym, wspomaga leczenie kontuzji sportowych.

Masaż relaksacyjny – uspokajający, wyciszający po stresach „życia w biegu”. Masaż całego ciała bądź też najbardziej narażonych na oddziaływanie stresu partii ciała (plecy, ramiona) likwiduje napięcia, działa dotleniająco, relaksuje i odpręża. Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napęcie mięśni w przyjemny i łagodny sposób.

Masaż antycellulitowy – cellulit to chorobowo zmienione komórki tłuszczowe – przypadłość będąca źródłem wielu frustracji. Masaż ma przede wszystkim redukować zaburzenia tkanek. Pobudza skórę do prawidłowego funkcjonowania zwalczając pokłady toksyn, szkodliwe produkty przemiany materii i cellulit. Masaże poprawiają dotlenienie i odżywienie skóry. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Promieniuje świeżością i witalnością. Dla osiągnięcia kompleksowego efektu zalecana seria 6-12 zabiegów.

Masaż wyszczuplajaco-ujedrniający – masaż polega na ugniataniu tkanki tłuszczowej, która gromadzi się głównie na brzuchu, udach, biodrach i ramionach. Celem masażu jest rozbicie i rozdrobnienie komórek tłuszczowych, przyspieszenie ich spalania. Masaż modeluje sylwetkę, polepsza ukrwienie skóry i mięśni, przyspiesza procesy przemiany materii. Skóra staje się widocznie zrewitalizowana, uelastyczniona, napięta i ujędrniona. Polecana seria 6-12 zabiegów.

Masaż bańką chińską – wykonywany jest za pomocą specjalnych gumowych baniek o zróżnicowanych wielkościach w zależności od miejsca aplikacji. Duże podciśnienie, jakie powstaje wewnątrz bańki, doprowadza do rozszerzenia naczyń krwionośnych, poprawiając tym samym ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek. Pobudzone w wyniku masażu krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. które to są przyczyną cellulitu. Dodatkowo wpływa także na regulację przemiany materii, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Masaż Bańką Chińską daje wspaniałe efekty w zwalczaniu cellulitu i modelowaniu tkanki tłuszczowej takich partii ciała jak uda, pośladki i ramiona. Gumowe bańki chińskie są ostatnio jednym z najpopularniejszych pogromców cellulitu. Przede wszystkim dlatego, że bańki chińskie działają szybko i skutecznie.Efekty można zauważyć już po kilku zabiegach.

Masaż aromaterapeutyczny – podczas masażu wykorzystuje się podnoszące efektywność, odpowiednio dobrane olejki eteryczne lub ich mieszanki. Relaksuje, odpręża. Masaż olejkami eterycznymi jest coraz bardziej popularny nie tylko ze względu na jego skuteczność, ale także z powodu przyjemnych doznań. Aromaterapia skutecznie zwalcza napięcia emocjonalne, łagodzi objawy stresu.

Masaż gorącymi kamieniami – specjalne kamienie z bazaltu pochodzenia wulkanicznego charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła. Wykorzystując różne techniki masażu rozgrzanymi kamieniami uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

Masaż gorącą czekoladą – czekolada ma szerokie działanie pielęgnacyjne, zawiera cynk, magnez, wapń oraz polifenole charakteryzujące się działaniem przeciwrodnikowym, opóźniającym procesy starzenia się skóry. Czekolada oprócz właściwości nawilżających i wygładzających, działa również antycellulitowo i wyszczuplająco. Słodki smak i zapach natychmiast wprawiają w doskonały nastrój.

Masaż 100% olejem kokosowym – masaż olejem kokosowym ze świeżego miąższu, posiada naturalny, intensywny kokosowy zapach. Głęboko nawilża i wzmacnia przesuszoną skórę oraz napina ją i ujędrnia. Dzięki orzeźwiającemu zapachowi i lekkiej konsystencji jest doskonały zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

TOP
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram