FORGOT YOUR DETAILS?

MASAŻ

Masaż twarzy – twarz jest wyjątkową częścią ciała, a także najwierniejszym zwierciadłem duszy. Wszystkie emocje, przeżycia i nasze doświadczenia pozostawiają na niej swój ślad. Masaż twarzy przynosi niezwykłe odprężenie i spokój. Jest podstawą manualnych zabiegów kosmetycznych, bowiem stanowi przygotowanie do pełniejszego, całościowego wchłaniania się preparatów w głąb skóry.

Masaż relaksacyjny – uspokajający, wyciszający po stresach „życia w biegu”. Masaż całego ciała bądź też najbardziej narażonych na oddziaływanie stresu partii ciała (plecy, ramiona) likwiduje napięcia, działa dotleniająco, relaksuje i odpręża. Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napęcie mięśni w przyjemny i łagodny sposób.

Masaż bańką chińską – wykonywany jest za pomocą specjalnych gumowych baniek o zróżnicowanych wielkościach w zależności od miejsca aplikacji. Duże podciśnienie, jakie powstaje wewnątrz bańki, doprowadza do rozszerzenia naczyń krwionośnych, poprawiając tym samym ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek. Pobudzone w wyniku masażu krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. które to są przyczyną cellulitu. Dodatkowo wpływa także na regulację przemiany materii, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Masaż Bańką Chińską daje wspaniałe efekty w zwalczaniu cellulitu i modelowaniu tkanki tłuszczowej takich partii ciała jak uda, pośladki i ramiona. Gumowe bańki chińskie są ostatnio jednym z najpopularniejszych pogromców cellulitu. Przede wszystkim dlatego, że bańki chińskie działają szybko i skutecznie.Efekty można zauważyć już po kilku zabiegach.

Masaż aromaterapeutyczny – podczas masażu wykorzystuje się podnoszące efektywność, odpowiednio dobrane olejki eteryczne lub ich mieszanki. Relaksuje, odpręża. Masaż olejkami eterycznymi jest coraz bardziej popularny nie tylko ze względu na jego skuteczność, ale także z powodu przyjemnych doznań. Aromaterapia skutecznie zwalcza napięcia emocjonalne, łagodzi objawy stresu.

Masaż gorącymi kamieniami – specjalne kamienie z bazaltu pochodzenia wulkanicznego charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła. Wykorzystując różne techniki masażu rozgrzanymi kamieniami uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

Masaż gorącą czekoladą – czekolada ma szerokie działanie pielęgnacyjne, zawiera cynk, magnez, wapń oraz polifenole charakteryzujące się działaniem przeciwrodnikowym, opóźniającym procesy starzenia się skóry. Czekolada oprócz właściwości nawilżających i wygładzających, działa również antycellulitowo i wyszczuplająco. Słodki smak i zapach natychmiast wprawiają w doskonały nastrój.

Masaż 100% olejem kokosowym – masaż olejem kokosowym ze świeżego miąższu, posiada naturalny, intensywny kokosowy zapach. Głęboko nawilża i wzmacnia przesuszoną skórę oraz napina ją i ujędrnia. Dzięki orzeźwiającemu zapachowi i lekkiej konsystencji jest doskonały zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Masaż świecą aromatyczną - relaksujący masaż ciepłą świecą to znakomity sposób na odprężenie i relaks.Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i miła w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.

Zabiegi na ciało:
- czekoladowa rozkosz
- kawowe wyszczuplenie
- żurawinowa rewitalizacja
- cztery pory roku

TOP
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram