FORGOT YOUR DETAILS?

Fitness

TRENING FUNKCJONALNY
Ciekawy, kompleksowy trening - poprawia sprawność, wytrzymałość siłową i kondycję. Obwód stacyjny, podczas którego angażujemy do pracy różne grupy mięśniowe. W zajęciach wykorzystujemy różnego rodzaju sprzęt, jak: ciężarki, gumy, stepy, piłki, bosu czy sztangi. Dynamika, moc, wysiłek i duża dawka adrenaliny!
Doskonała zabawa oraz intensywny wysiłek dla każdego.
Specyfika zajęć: Funkcjonalne

KETTLE
Ćwiczenia umożliwiające harmonijne kształtowanie sylwetki, poprawiają siłę i wytrzymałość. Za pomocą jednego odważnika w przecigu godziny można przećwiczyć większość partii mięśni, pomagając jednocześnie zrzucić wagę i poprawić kondycję.
Specyfikacja zajęć: Funkcjonalne

BUP – BRZUCH/UDA/POŚLADKI
zajęcia mają na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają zgrabną sylwetkę, jędrne uda i pośladki, płaski brzuch oraz przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów i kręgosłupa. Zajęcia polecane dla wszystkich.
Specyfikacja zajęć: 
Wzmacniające

SZTANGI
Rewelacyjny trening przy użyciu lekkich sztang i obciążeń kształtujący mięśnie całego ciała, skutecznie rozwijający wytrzymałość mięśniową, a pośrednio wpływający także na poprawę metabolizmu. Nie musisz obawiać się większych ciężarów – te dobierasz i różnicujesz pod względem ćwiczeń oraz Twoich możliwości i stopnia wytrenowania. Wspaniałe rezultaty w postaci pięknie wyrzeźbionego ciała. Doskonały trening dla kobiet i mężczyzn. Polecany dla wszystkich.
Specyfika zajęć: Wzmacniajace

BALANCE&ROLL
Zajęcia ogólnorozwojowe z użyciem sprzętu oraz ciężaru własnego ciała. Angażują mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne.Zajęcia prowadzone w umiarkowanym tempie, dodatkowo uzupełniane rozluźniającym masażem powięziowym przy użyciu rollera.
Specyfika zajęć: Ogólnorozwojowe body & mind

PILATES&STRETCH
Ćwiczenia mające na celu wzmocnienie mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy. Zajęcia prowadzone w umiarkowanym tempie, mające wpływ na wyrobienie nawyku utrzymania prawidłowej sylwetki. Regularne zajęcia dają niezwykle szybkie i trwałe efekty. Ciało jest smuklejsze, mięśnie wzmocnione i uelastycznione, co przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka występowania kontuzji, poziom stresu ulega znacznemu obniżeniu.
Specyfika zajęć: Ogólnorozwojowe body & mind

BODY SHAPE
trening ogólnorozwojowy całego ciała:zawiera ćwiczenia wzmacniające i wysiłek aerobowy. Kompleksowy cel i rezultaty w postaci przyśpieszenia procesu spalania tkanki tłuszczowej, poprawy kondycji i wytrzymałości mięśniowej. W zajęciach tych wykorzystujemy różnego rodzaju przybory jak: ciężarki, taśmy, piłki, sztangi. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, również dla tych zaczynających przygodę z fitnessem
Specyfikacja zajęć: Ogólnorozwojowe 

AEROKICKBOXING
Inspiracja sztukami walki w świecie fitness…? To jest to!!! Aerobox to połączenie boksu, kickboxingu oraz aerobiku. Kopnięcia i uderzenia …. doskonale kształtują ciało, wpływają na wzrost wytrzymałości i pewności siebie. Idealny sposób na rozładowanie energii.
Dla wszystkich.

Specyfika zajęć: Cardio

MAX CARDIO
jak sama nazwa wskazuje to trening cardio o bardzo wysokiej intensywności, bardzo często interwałowy, z krótkimi fazami odpoczynku. Jest to trenig, w którym mamy cały przkrój ćwiczeń wytrzymałościowych, majacych na celu poprawę wydolności naszego organizmu, kondycji i poprawę możliwości fizycznych (siła, mc, wytrzymałość).Rozwija wszystkie nasze cechy motoryczne.
Specyfikacja zajęć: Cardio

ZUMBA®
To zainspirowane rytmami latynoskimi niesamowite połączenie tańca i fitness. Jest łatwa dla wszystkich. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Zumba jest znakomita dla umysłu, duszy i ciała a przede wszystkim... uzależnia! Na tych zajęciach wypocicie się, spalicie mnóstwo kalorii, poprawicie koordynację ruchową, nabierzecie pewności siebie i wyzwolicie endorfiny – hormony szczęścia. Polecana dla wszystkich.
Specyfika zajęć: Taneczne

POLE DANCE
To specyficzne połączenie tańca, sztuki, sportu i rekreacji ruchowej. Dzięki tej unikalnej formie aktywności możesz zwiększyć siłę, kształtować prawidłową postawę ciała, poprawić koordynację ruchową i elastyczność ciała.
Specyfikacja zajęć: Taneczne

 

TOP
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram